Плус 12 години гаранција

[vc_row css=”.vc_custom_1451945856739{padding-top: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”2210″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1451945856739{padding-top: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Плус 12 години гаранција

 

Новиот Landirenzo PLUS 12 промоција, се резервирани за гас специјализирани работилници и активни на интернет, и ќе стапат на сила од 1 јули. Како резултат на тоа, класичната 24 годишна гаранција, издадена во времето на инсталирање на системот закажана за одржување, сега може да се продолжи за уште 12 месеци.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]