Автогасен систем: Emmegas Simple

[vc_row css=”.vc_custom_1451945856739{padding-top: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”2450″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1451945856739{padding-top: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Автогасен систем: Emmegas Simple

 

Emmegas автогасните системи – врвна италијанска автогасна технологија по исклучително пристапна цена и ниски трошоци за одржување.

Emmegas автогасните системи се проектирани, произведени и тестирани во Италија.
Наменети се за возила со MPI мотори од поново, но и од постаро производство. Emmegas е дел од Landi Group – најголемиот светски производител на автогасна опрема.
Emmegas одобрува 2 години гаранција на сите компоненти.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]